Publicat Thu, 01 Dec 2011 11:01:04 GMT de Iulia Pintrijal Iulia Cornelia Pintrijal
buna ziua...cand deschid Advance Concrete imi deschide doar AutoCad-ul si uitandu-ma pe tutorialele dvs am vazut ca asa trebuie dar mie imi lipseste AC Model,AC Desen si AC Instrumente.Unde le gasesc?...Multumesc!
Publicat Thu, 01 Dec 2011 12:34:04 GMT de Adrian Gleja Graitec Roumanie SRL Sales Manager
Licenta de evaluare pentru 30 de zile a programului Advance Concrete 2011 ce a fost generata in luna octombrie este deja expirata si nu a fost activata niciodata. 
Advance Concrete nu se va deschide fara o licenta activata si valabila (prin urmare, sectiunile din AutoCAD  AC Model / AC Desen / AC Instrumente nu vor fi disponibile)
Daca doriti sa testati AC, solicitati departamentului comercial - sales@graitec.ro - o noua licenta de evaluare. 
Pentru activarea licentei, urmariti pasii descrisi in urmatorul link:


Trebuie să fiți logat/ă în contul personal pentru a posta pe acest forum.

GRAITEC Services
Servicii
Training
Asistența tehnică
Aplicații personalizate
Evaluare
Produse GRAITEC
Advance Design
Advance Workshop
Advance BIM Designers
PowerPack for Revit®
PowerPack for Advance Steel
Produse Autodesk
Colecții
Abonament
Sevicii cloud
Advance Steel
Revit®
Autocad®
GRAITEC GROUP 2018 | Am actualizat notificarea de confidențialitate. Faceți click aici pentru a afla mai multe despre cum colectăm, stocăm și prelucrăm informațiile dvs. personale și care sunt drepturile dvs.