Publicat Tue, 24 Feb 2015 00:19:29 GMT de Laurian Opris Facultatea de Constructii Iasi
Buna seara.
Pentru studenti trebuie sa instalam trial 30 zile sau se furnizeaza o licenta pentru un timp mai mare de utilizare.
Va multumesc anticipat.
Publicat Tue, 24 Feb 2015 15:31:10 GMT de Adrian Gleja Graitec Roumanie SRL Sales Manager

Pentru mai multe informatii referitoare la obtinerea unei licente educationale, contactati Departamentul de Vanzari al GRAITEC Romania - Sales@graitec.ro. 

 

 

Vizitati pagina - Programe Educationale - http://www.graitec.com/ro/education.asp
Publicat Sun, 06 Mar 2016 09:03:03 GMT de Elena Mocanu Facultatea de Constructii Iasi
Buna ziua, Am solocitat in data de 25-02-2016 o licenta educationala. Am trimis scanare dupa CI si carnetul de student la adresa de e-mail sales@graitec.ro, am primit user si parola pentru site-ul Graitec Advantage dar nu am primit inca certificatul de licenta. I-mi puteti spune va rog daca se va aproba solicitarea mea. Cu stima si respect, Mocanu Basalic Elena

Trebuie să fiți logat/ă în contul personal pentru a posta pe acest forum.

GRAITEC Services
Servicii
Training
Asistența tehnică
Aplicații personalizate
Evaluare
Produse GRAITEC
Advance Design
Advance Workshop
Advance BIM Designers
PowerPack for Revit®
PowerPack for Advance Steel
Produse Autodesk
Colecții
Abonament
Sevicii cloud
Advance Steel
Revit®
Autocad®
GRAITEC GROUP 2018 | Am actualizat notificarea de confidențialitate. Faceți click aici pentru a afla mai multe despre cum colectăm, stocăm și prelucrăm informațiile dvs. personale și care sunt drepturile dvs.