Publicat Tue, 15 Mar 2011 11:30:05 GMT de Sebastian Maxineasa Facultatea de Constructii Iasi Student Master
Buna ziua.Sunt student la Facultatea de Constructii si Instalatii din Iasi. saptamana trecuta am participat la cursurile de Advance Design si saptamana aceasta particip la cursurile de Advance Concrete si am o problema. Cand instalez Advance concrete nu imi apare tipul de licenta prin fax(licenta de 5 zile). doar la sistemul meu este aceasta problema. Pot sa fac ceva ca sa activez Advance Concrete pe durata cursului?va Multumesc anticipat.
Publicat Tue, 15 Mar 2011 12:09:52 GMT de Adrian Gleja Graitec Roumanie SRL Sales Manager
Veti primi prin e-mail, la adresa mentionata, o licenta de evaluare pentru 30 de zile. (Serial Number + Cod de Activare)
Din meniul Start > All Programs > GRAITEC > Advance Concrete 2011 > Utilitar licenta > Alegeti optiunea 'Activeaza o licenta' si folosti Serial Number-ul si Codul de Activare pe care le veti primi prin e-mail. 

Nu uitati! In momentul activarii este necesara o conexiune la internet!

Trebuie să fiți logat/ă în contul personal pentru a posta pe acest forum.

GRAITEC Services
Servicii
Training
Asistența tehnică
Aplicații personalizate
Evaluare
Produse GRAITEC
Advance Design
Advance Workshop
Advance BIM Designers
PowerPack for Revit®
PowerPack for Advance Steel
Produse Autodesk
Colecții
Abonament
Sevicii cloud
Advance Steel
Revit®
Autocad®
GRAITEC GROUP 2018 | Am actualizat notificarea de confidențialitate. Faceți click aici pentru a afla mai multe despre cum colectăm, stocăm și prelucrăm informațiile dvs. personale și care sunt drepturile dvs.